Квіткове бюро із командою креативних флористів та великим асортиментом свіжих квітів з Голандії

Режим роботи магазину:
Пн - Сб: 9:00 - 18:00
Нд: 10:00 - 16:00

Львів -  Давидів, виїзд з вул. Зеленої

Доставка

galsadflowerslogo2.jpg

Доставка по Львову

ГОДИНИ І УМОВИ ДОСТАВКИ

  • Раді Вам повідомити , що доставка букету по м. Львову і його околицях в межах 10 км, буде для Вас БЕЗКОШТОВНА при замовленні на суму від 850 грн. у робочий час
  • Ми здійснюємо доставку протягом 3-х годин від моменту оплати замовлення!
  • Доставка букетів працює 24/7. 

Доставка по Україні

Доставка здійснюється транспортною компанією Нова Пошта. Ви зможете отримати Ваше замовлення у відділенні транспортної компанії (обов'язково вказати номер складу). Оплата послуг транспортної компанії здійснюється одержувачем при отриманні вантажу. З нашого боку доставка вантажу в транспортну компанію здійснюється безкоштовно. 
Після відправлення товару ми повідомляємо Вам номер вантажної декларації, за яким Ви зможете отримати Ваше замовлення. 
Термін доставки по Україні зазвичай становить 2-3 робочих дні з моменту відправки замовлення. Дізнатися адресу представництва у Вашому місті, ознайомитися з тарифами, простежити просування Вашого замовлення Ви можете на сайті транспортної компанії.

Доставка по Україні кур'єром до дверей

Замовлення буде доставлене до дверей за вказаною Вами адресою. Вартість доставки залежить від ваги, обсягу відправлення, відстані і розраховується Новою поштою

Самовивіз

Після уточнення деталей з менеджером, замовлення можна буде забрати у садовому центрі.ДЛЯ ВАС

Оскільки квіти – це продукт, що швидко втрачає товарний вигляд, то компанія залишає за собою право зміни склад і зовнішній вигляд товару на 20– 25% зі збереженням загального вигляду і вартості компонентів.

Звертаємо Вашу увагу, що в разі відсутності одержувача за вказаною адресою і в зазначений час, після 15 хвилинного очікування, кур'єр уповноважений передати замовлення надійній третій особі (родичу, сусідові, адміністратору готелю, швейцару та ін., якщо вважатиме це можливим!). Якщо в цей час зв'язатися з Вами для уточнення інформації з доставки замовлення нам не вдасться, і передати букет Вашому одержувачу кимось буде неможливо – букет буде повернутий кур'єром у садовий центр до з'ясування ситуації. Повторний виїзд кур'єра на доставку замовлення платний. Якщо Замовник відмовляється від повторної доставки, вартість замовлення не повертається.


Ми із задоволенням здійснимо доставку і гарантуємо якість послуг, що надаються!

політика повернень

Повернення Вашої оплати можливий в наступних випадках:

-замовлення було скасовано Вами заздалегідь, до дати доставки зазначеної у Вашому замовленні;

-повторна оплата за замовленням;

-якщо необхідна доплата за замовленням для його успішної доставки.

Якщо Ваше замовлення вже доставлене - повернення оплати за даним замовленням не може бути проведений. Якщо у Вас є зауваження щодо якості букета, в якості компенсації ми можемо зробити доставку подарунка від нашої компанії.

Коментарі щодо Вашого замовлення приймаються протягом 7 днів з моменту доставки замовлення і будуть розглянуті в максимально короткі терміни.

Оскільки квіти – це швидкопсувний продукт, то компанія залишає за собою право зміни склад і зовнішній вигляд товару на 20– 25% зі збереженням загального вигляду і вартості компонентів.